وبلاگ

cropped-ProfilePictureMaker.png

جواد رئیسی

مدرس، تحلیلگر و تریدر بازارهای مالی

مبدع سبک پرایس اکشن چارت ریدینگ

اینستاگرام

@academychartkhani

آدرس ایمیل

Academychartkhani@outlook.com

بیوگرافی

درباره جواد رئیسی بیشتر بدانید

جواد رئیسی معامله‌گر بازارهای مالی و ابداع کننده یکی از برترین سبک های های معاملاتی جهان با عنوان سبک چارت خوانی (Chart Reading) است.
وی معامله گری در بازارهای مالی جهانی را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و در طی این سالها نزد برجسته ترین اساتید معامله گری دنیا همچون لنس بگز ( از صاحب نظران پرایس اکشن کلاسیک) و ایف میانته ( بنيانگذار سبک RTM) آموزش دیده است.و در بهترین کورس های آموزشی معامله گری جهان بصورت حضوری در کشورهای مختلف شرکت‌کرده است.
وی نتیجه سالها تحقیق و‌پژوهش در حوزه معامله گری و فعالیت های سرمایه گذاری و آموزش هزاران هنرجوی معامله‌گری و تجربه غنی از قریب به یک دهه حضور در حوزه های مالی را در قالب سبک و استراتژی معاملاتی نوین و بی مانندی تحت عنوان سبک Chart Reading عرضه کرده است که به جرئت یکی از بزرگترین دستاوردها و موفقیت های معامله گران ایرانی در بین برترین اساتید جهان است.
وی افزون بر حضور به عنوان‌ معامله گر‌برتر در موسسات مالی و هج فاندها حضور در بین معامله گران ایرانی را رسالتی مهم برای خود می داند و معتقد است معامله گران ایرانی در عین‌مستعد بودن در فضای آموزشی مسمومی به دام افتاده اند که این آموزش ها ومنابع نه تنها مسیرشان را برای موفقیت در حرفه دشوار معامله گری هموار نمی کند بلکه این آموزش های غیر اصولی و نادرست سبب نااميدی و شکستشان در بازار می شود.
درست است که بازارهای مالی فرصت های رشد سرمایه و درآمد زایی بی نظیری را برای عمده افراد جامعه فراهم می آورد و با توجه به حصول درآمد دلاری در این بازارها یکی از بزرگترین و سودآورترین فرصت ها برای ما ایرانیان است. البته شاید در ابتدا ساده به نظر بیاید و گمان کنید که موفقیت در این بازارها به سادگی امکان پذیر است .اما در حقیقت اینطور نیست .بازارهای مالی همانطور که می تواند شما را ثروتمند و از لحاظ مالی خوشبخت کند به همان میزان بی رحم و خطرناک است و می تواند در چشم به زدنی کل سرمایه ای را که در اختیارتان است را نابود کند. و اگر نتوانید به درستی این مهارت را بیاموزید و نزد یک استاد خبره و حرفه ای که خود نیز در این راه قدم گذاشته باشد و معامله گر باشد آموزش ببينيد هیج گاه رنگ موفقیت و ثروت را در این بازار به چشم خود نمی بینید.
موفقیت در بازارهای مالی در گرو عایت اصول و چارچوب های آن است. پیروی از این قواعد شما را می تواند به یک معامله گر فوق موفق مبدل نماید.
از سوی دیگر به علت گستردگی آموزش ها در فضای مجازی که عمده ی این آموزش ها شاید در ظاهر ارزشمند بیایند اما در حقیقت نه تنها به شما کمکی نمی کنند بلکه شما را از مقصدتان نیز ممکن است دور نمایند. و به هیچ عنوان از شما یک معامله گر حرفه ای نمی‌ سازند.
جواد رئیسی نتیجه ی سالها تجربه و حضور در عرصه بازارهای مالی جهانی در نقش یک معامله گر حرفه ای را در قالب سبک معاملاتی مدون و یکپارچه و به روز و منطبق با استانداردهای جهانی تربیت معامله گر با عنوان سبک معاملاتی چارت خوانی (Chart Reading) با وین ریت ( نرخ پیروزی )90٪ درصدی عرضه کرده است که تنها امید و شاهراه و شاه کلید شما برای موفقیت در عرصه ی معامله گری می باشد و شما تحت نظر یک معامله گر حرفه ای و خبره سبک اختصاصی او را که یکی از برترین استراتژی های معاملاتی جهان. است می آموزید.
از دیگر دستاوردها و افتخارات جواد رئیسی ابداع کننده سبک معاملاتی ( Chart Reading ):

●بنیان‌گذار آکادمی چارت خوانی

●دارای مدرک فریم مارکت ریل ترکیه FMR

●دارای مدرک CMO نیویورک استاک آمریکا بازار سهام، cfd, فارکس

●بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی

●ابداع کننده سبک معاملاتی( Chart reading ) چارت ردینگ با وین ریت بالای 85٪

●آموزش دیده دوره حضوری اقای لنس بگز در کشور استرالیا

اگر قصد فعالیت در بازارهای مالی به عنوان یک معامله گر‌حرفه ای و پولساز را دارید سبک‌معاملاتی(Chart Reading) و دوره آموزشی بنيانگذار این سبک، جواد رئیسی با عنوان ● دوره معامله گر سازمانی ● برگ‌ برنده و شاه کلید موفقیت شما در این حرفه خواهد بود. و پیشرفت و سودآوری شما را تضمین خواهد کرد.

forex
میزان مهارت 95%
analysis
میزان مهارت 95%

دوره های منتشر شده

از دست ندهید!

  • دوره جامع RTM

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.